DRAUGYSTĖS sanatorija

Apie sanatoriją

„Draugystės sanatorija“ - tai ta vieta, kur žmonės atvyksta pasigydyti, atgauti jėgas. Pati sanatorija yra šiek tiek toliau nuo miesto centro ir įsikūrusi upelio Ratnyčėlė ir Nemuno upės santakoje. Atvykę čia svečiai pajaus gamtos artumą, ramybę ir komfortą.

Kad čia yra viena iš geriausių sveikatinimo, gydymo vietų byloja ir tai, jog sanatorija siūlo įvairias apgyvendinimo sąlygas ir gan plačia procedūrų paletę. Svečiams atvykstant į „Draugystės sanatoriją“, skirtingai, nei kitose sanatorijose, dažniausiai nėra ribojamas procedūrų kiekis. Procedūrų kiekis – atsižvelgiama į svečio pageidavimus, bei gydytojo specialisto rekomendacijas, o jų gali būti net ir 6 per dieną.

 

Sanatorijoje gydomi šie susirgimai: – nervų, kvėpavimo, kraujotakos,  virškinimo sistemos ligų, jonizuojančios spinduliuotės poveikio, judamojo-atramos aparato pažeidimų ligų gydymas

 

„Draugystės sanatorijoje“ svečiams siūlomas įvairus trijų kartų švediško stalo tipo. Pateikiami lietuviškos ir europietiškos virtuvės patiekalai, šviežūs produktai, atsižvelgiant į metų sezoniškumą.

 

Kiekvienas svečias gali pasirinkti apgyvendinimo sąlygas pagal savo norą ir poreikius. Centriniai Rūmai, vila „Vingis“ , vila “Kolonada“, tai vaizdingame Druskininkų parke išsidėstę pastatai esantys kelių šimtų metrų atstumu vienas nuo kito.

„Draugystės”  sanatorijos kambariuose  dušai arba vonios, WC, televizoriai, palydovinės TV, interneto jungtys, telefonai, elektriniai virduliai, indai. Mini liukso tipo kambariuose ir apartamentuose yra šaldytuvai.

 

Draugystės sanatorijos privalumai:

  • Tradicinio sanatorinio – kurortinio ir reabilitacinio gydymo ilgametė patirtis
  • Renovuoti sanatorijos pastatai
  • Aukšta darbuotojų kvalifikacija
  • Didelis sveikatinimo ir gydomųjų procedūrų pasirinkimas
  • Individualios dietinio maitinimo programos
  • Koncertai Raudonojoje 200 vietų restorano salėje
  • Fitobare siūlomi gydomieji vaistažolių kokteiliai, vaistažolių arbatos, trauktinės ir balzamai
  • Sanatoriją puošia Ž. Lipšico akmens skulptūrų parkas ir M.K.Čiurlionio plenerų dailės galerija
  • Šalia Centrinių Rūmų lauko baseinas su povandeninėmis srovėmis, kaskadomis, saulės vonių zonomis ir du lauko teniso kortai.

 

Ilgą patirtį turinti „Draugystės sanatorijos“ gydymo tradicijos, nuostabi gamta, kasdien gražėjanti ir jauki kurorto aplinka padės Jums atgauti jėgas, gerai pailsėti,  pamiršti rūpesčius ir maloniai praleisti laiką.

 

Apgyvendinimas

Centriniai rūmai

Tai pagrindinis „Draugystės sanatorijos“ pastatas, kuriame yra sanatorijos registratūra, atliekamos  procedūros ir gydytojų kabinetai. Pastarieji rūmai renovuoti 2006 m. Suremontuotas pastato fasadas ir stogas. Atnaujinti kambariai. Pietinėje sanatorijos teritorijos dalyje įrengtas lauko baseinas su povandeninio masažo srovėmis, kaskadomis bei saulės vonių zonomis. Aktyviam poilsiui sutvarkyti sporto aikštynai, įrengti lauko teniso kortai.

Pastato viduje: sveikatingumo ir grožio centras „Afroditė“: sauna, garinė pirtis, plaukymas baseine, sūkurinė vonia „JACUZZI“, kaskados.

Čia įsikūrusi „Draugystės sanatorijos“ pagrindinė registratūra, procedūrų ir gydytojų kabinetai.

Sanatorijos Centiniuose rūmuose įrengti 12 vienviečių,  15 dviviečių, 19 mini liuksų, 3 apartamentai.

 

Vila Vingis

Vila „Vingis“ rekonstruota 2005 m. ir yra įrašyta į Lietuvos kultūros vertybių registrą. Pati vila randasi keli šimtai metrų nuo Centrinio „Draugystės sanatorijos“ pastato.  Pro šios vilos langus atsiveria nuostabi Nemuno vingio panorama. Mėgstantiems gamtos peizažus, tai tikras poilsis akims.

Šioje viloje esantis šiuolaikiškas SPA centras  leis pasimėgauti pirčių ir vandens procedūromis: sauna, sūkurinė vonia, šiltas granitinis masažo stalas.

Čia veikia ir jaukus restoranas – kavinė, kurioje galėsite užkasti ar pavalgyti.

Viloje „Vingis“ yra 62 vietos skirtos svečiams: 1 vienvietis, 25 dviviečiai, 8 mini liuksai.

 

Vila Kolonada

Tai pati naujausia „Draugystės sanatorijos“ vila, kuri rekonstruota visai nesenai 2011 metais. Šia vilą ypač pamėgo užsieniečiai.

Rekonstruotoje  viloje „Kolonada“ įrengti 7 mini liukso tipo kambariai, 23 dviviiečiai ir 15 vienviečių kambarių. Tai  modernūs, jaukūs, meniškai apipavidalinti gyvenamieji kambariai.

Viloje „Kolonada“ veikia išskirtinio dizaino kavinė „Mūza“. 

Taip pat įrengti gydytojų, kineziterapijos ir masažo kabinetai, tačiau kitos procedūros atliekamos „Draugystės sanatorijos“ Centriniuose rūmuose.