PUŠYNAS viešbutis

Apie viešbutį Pušynas

 

Druskininkų miestelio, garsėjančio sveikatinimo ir gydymo paslaugomis, centre esantis 3* viešbutis „Pušynas“ svečius pasitinka apgautas ramybės, gamtos ir tyro oro. Šiame viešbutyje rasite viską, ko tik gali prireikti turiningam poilsiui: apgyvendinimas, maitinimas, SPA.

 

Viešbučio „Pušynas“ eksterjeras yra gan neįprastas ir primena pušies kankorėžį. Viešbutis randasi pačiame Druskininkų centre, tai  visi pagrindiniai lankomi objektai lyg ranka paduoti: pagrindinė pėsčiųjų Druskininkų gatvė,  Druskininkų vandens parkas, Druskininkų gydyklos, Druskonio ežeras, One pramogų ir nuotykių parkas, Nemuno upės pakrantė. 

 

Viešbutis „Pušynas“ miesto svečiams, atvykstantiems ir su šeimomis,  siūlo įvairias apgyvendinimo sąlygas ir paslaugų įvairovę:  SPA centras, gydomieji kompleksai, SPA procedūros, jaukus restoranas. Svečiai kviečiami apsistoti savaitgaliui, ar ilgesniam laikui, pasirinkti apgyvendinimą su SPA centro malonumais ar išsirinkti sveikatinimo, gydymo dienos, savaitgalio , ilgalaikę programą.

Trijų žvaigždučių viešbutis „Pušynas“ Druskininkų svečiams yra paruošęs 66 įvairaus tipo kambariu, pro kai kurių kambarių langus matyti autentiška neogotikinio stiliaus Druskininkų bažnyčia.

Antrame viešbučio aukšte įrengti naujai renovuoti su naujais baldais vienviečiai, dviviečiai,  liukso klasės kambariai, o kituose aukštuose - visų tipų kambariai mažiau reikliems svečias. Čia vienu metu gali apsistoti iki 150 svečių, restoranas talpina iki 80 žmonių, o SPA zonoje vienu metu telpa iki 15 asmenų.

 Visuose viešbučio „Pušynas“ kambariuose yra balkonas, palydovinė televizija, darbo vieta, internetas.

Visi viešbučio Druskininkuose kambariai turi balkonus, palydovinę televiziją, kiekviename kambaryje yra darbo vieta.

Viešbučio svečiams taikomos nuolaidos

  • viešbučio restorano A‘la Carte meniu – 15%;
  • viešbučio SPA Centro procedūros – 10%;
  • viešbučio veido ir kūno priežiūros priemonės – 10%;
  • vandens pramogos Druskininkų vandens parke – 10%;
  • sveikatingumo ir gydymo paslaugos Druskininkų miesto gydykloje – 10%;
  • aktyvus poilsis “ONE nuotykių parke” – 10%;
  • slidinėjimo pramogos Druskininkų slidinėjimo trasoje “Snow Arena“ – 10%;