PUŠYNAS viešbutis

Sveikatingumo centras Druskininkuose

 

Viešbučio „Pušynas“ svečiams garantuotas turiningas poilsis. Sveikatingumo centas, esantis viešbučio cokoliniame aukšte siūlo pasimėgauti garine pirtimi ir sūkurine vonia, pasilepinti kūno ir veido priežiūros procedūromis, dirbtinės saulės voniomis, masažais...

 

Sveikatingumo centre atliekamos procedūros:

  • įvairūs kūno masažai: gydomieji, klasikiniai, su lavos akmenimis,  medaus, atpalaiduojantys, anticeliulitiniai, limfodrenažiniai
  • kosmetologinės veido procedūros (naudojama kosmetika: „Guinot“, „Bioline“, „Anna Lotan“) - „Grožio terapijos ir chirurgijos klinikos“
  • kūno priežiūros procedūros: parafino vonelės plaštakoms ir pėdoms,  stangrinamosios, liekninamosios ir anticeliulitinės kūno procedūros, plaukų šalinimas, soliariumas. 
  • sukurtos specialios SPA programos dienai,  savaitgaliui, vyras, moterims arba porai.

 

Negyvosios jūros terapija

Viešbučio SPA centras pirmasis kurorte pasiūlė Negyvosios jūros purvo ir Negyvosios jūros vandens vonių terapijas.

Negyvoji jūra – vienintelis vandens telkinys pasaulyje, kuriame yra pakankamai mineralų žmogaus organizmui paveikti.

Vandenyje ir purve esantys mineralai ramina nervų sistemą, atpalaiduoja raumenis, spartina medžiagų apykaitą ląstelėse, saugo nuo peršalimo ar kitų infekcijų. Šios procedūros skirtos ir tiems, kurie skundžiasi chronišku bronchitu, sinusitu, astma, patyrusiems traumas, kenčiantiems reumatą.

 

Negyvosios jūros vonia

Negyvosios jūros vonia – tai mokslo patvirtinta poilsio forma:  penkių žmogaus pojūčių ramybė ir svarbiausia – nesvarumas, kuris padeda sumažinti stresą bei raumenų – nervų spazmus, stimuliuoja energijos atsinaujinimą.

Druskingoje ir įvairių mineralų pilnoje jūros vonioje partiriamas nesvarumas skatina mokymąsi, kūrybingumą, gerina streso valdymą, nemigą, jaunina odą.

Tai atsipalaidavimo menas plūduriuojant! Vienas patraukliausių ir efektyviausių būdų  ilsėtis.

 

Negyvosios jūros purvas

Negyvosios jūros purvo procedūra yra naudingos ne mažiau nei Negyvosios jūros vandens terapija. 

Vienintelės tokios visame pasaulyje jūros purvas turtingas mineralų ir mikroelementų.

Paminėtina, kad Negyvosios jūros purvas yra ne tik puiki odą gražinanti priemonė, padedanti atsikratyti antsvorio, celiulito, bet ir natūralus, gamtos sukurtas vaistas. Purvas naudojamas gydant odos, virškinimo sistemos,  judamojo aparato, nervų sistemos, kvėpavimo takų ligas.

 

Naudinga, patrauklu ir retai patiriami neįprasti įspūdžiai – Negyvosios jūros procedūros, kai Jums nieko nereikia daryti, o poveikis juntamas ir akivaizdus.