ROYAL SPA Residence

Apie Mus

Pavargote nuo darbų? Išvargino kasdienė rutina? Jūs nusipelnote poilsio!

Tobulame Birštono gamtos prieglobstyje, ant Nemuno kranto, Jūsų laukia modernus, 4 žvaigždučių kategorijos Royal SPA Residence viešbutis, kuriame galite pasimėgauti mineralinio vandens procedūromis, bei sustiprinti sveikatą įvairiomis siūlomomis programomis. Čia rasite ir jaukų restoraną, barą, įspūdingą žiemos sodą, modernų konferencijų centrą, netgi puikiai įrengtą kino salę. Po dienos, praleistos šiuolaikiniame SPA centre su baseinu, sūkurinėmis voniomis ir pirčių kompleksu, tame pačiame pastate esančiame laisvalaikio centre galėsite pažaisti biliardą ar stalo tenisą.

Atsipalaiduoti ir pabėgti nuo miesto šurmulio padės ne tik Royal SPA Residence teikiamos paslaugos, bet ir kompleksą supanti gamta – Nemuno kilpų regioninis parkas, bei šimtamečio pušyno skleidžiama ramybė, tyras oras ir netrukdomas poilsis.

Royal SPA Residence teikia daugeliui kitų kurortų įprastas paslaugas ir sveikatinimo procedūras, tačiau šis kompleksas išskirtinis tuo, jog čia galite ne tik susipažinti su unikalia Sebastiano Kneipo sveikatos filosofija, bet ir patiems įsitikinti jos veiksmingumu, bei gydymo metodika. Be to, emocinę ir dvasinę būseną galite sustiprinti besiklausydami kalnų krištolo taurių melodijų skambesio, atstatyti vidinę harmoniją šviesos terapijoje ar savo talentą atskleisti dailės užsiėmimuose.

Viešbutis pasižymi SPA paslaugomis. Čia galėsite paplaukioti baseine, atsipalaiduoti sūkurinėje, perlinėje ar aromaterapinėje vonioje, pasimėgauti masažais, o kūną sušildyti pirčių komplekse: saunoje, turkiškoje garinėje, ar rusiškoje pirtyse.

Dar viena iš gausybės Royal SPA Residence viešbučio teikiamų paslaugų – hamamas. Jauki žvakių šviesa, šiltu garu alsuojantis marmuras, svaiginantys eterinių aliejų aromatai ir rytietiško masažo teikiamas malonumas. Ši Osmanų laikus menanti pirties procedūra tikrai atgaivins ne tik kūną, bet ir grąžins sielos ramybę.

Kokybiškos viešbučio paslaugos, erdvūs kambariai, skanus, sveikas ir šviežias maistas, natūralus gręžinio mineralinis vanduo, pušyno skleidžiama tyla ir ramybė, tyras oras, įspūdingi Nemuno vingių vaizdai, taip pat gydomosios sveikatinimo procedūros garantuoja Jums karališką poilsį, bei grąžina kūno ir sielos harmoniją.  

 

Vaikams

Mažiesiems viešbutyje nuobodžiauti neteks. Čia įrengti du vaikų kambariai, vienas – viešbučio restorane, o kitas – SPA ir sveikatinimo centro patalpose. Vaikai galės pliuškentis baseine ar dūkti prie pušyno esančioje žaidimų aikštelėje, suptis ant supynių.

Netgi viešbučio restorane mažieji svečiai galės dalyvauti edukacinėse programose, susijusiose su maisto gamyba: „Keksiukas dryžius“ – vaikai supažindinami su keksiukų gaminimo receptais, jų gamyba ir, žinoma, dalyvauja keksiukų degustacijoje; „Šokolado pasaka“ – vaikai klausosi šokolado istorijos ir mėgaujasi šiuo skanėstu.  


Nuoširdžiai laukiame Jūsų šioje nepakartojamo poilsio oazėje!