ROYAL SPA Residence

Gydymo ir sveikatinimo paslaugos

Tobulame Birštono gamtos prieglobstyje, ant Nemuno kranto, Jūsų laukia modernus, 4 žvaigždučių kategorijos Royal SPA Residence viešbutis, kuriame galite pasimėgauti mineralinio vandens procedūromis, bei sustiprinti sveikatą įvairiomis siūlomomis programomis

Royal SPA Residence teikia daugeliui kitų kurortų įprastas paslaugas ir sveikatinimo procedūras, tačiau šis kompleksas išskirtinis tuo, jog čia galite ne tik susipažinti su unikalia Sebastiano Kneipo sveikatos filosofija, bet ir patiems įsitikinti jos veiksmingumu, bei gydymo metodika. Be to, emocinę ir dvasinę būseną galite sustiprinti besiklausydami kalnų krištolo taurių melodijų skambesio, atstatyti vidinę harmoniją šviesos terapijoje ar savo talentą atskleisti dailės užsiėmimuose


Kneipp filosofija

Vanduo gydo viską – unikali sveikatos filosofija, kurią 19 a. sukūrė ir ištobulino vokiečių dvasininkas Sebastianas Kneippas. Sebastiano Kneipo natūralūs organizmo grūdinimo metodai yra nuodugniai ištirti ir juos sėkmingai naudoja šimtai garsiausių kurortų Vakarų Europos šalyse. Sveikatinimas pagal Sebastianą Kneipą sustiprina visą organizmą, grūdina kūną ir sielą, stiprina imuninę sistemą.

Holistinis sveikatos gerinimas pagal SEBASTIANĄ KNEIPPĄ remiasi 5 elementų sistema:

Vandens terapija. Organizmo grūdinimo vandens procedūros pagal Kneippo metodiką daro stebuklus, tam yra specialiai įrengta Kneipo teritorija arba kitaip vadinamas Kneipo sodas.  Rengiamos specializuotos mankštos vandenyje, kurios gerina bendrą organizmo būklę, savijautą. Mankštų tikslas -  sustiprinti imuninę sistemą, pagerinti sąnarių judrumą, atpalaiduoti raumenis.

Judėjimo terapija. Tai įvairių rūšių rytinės ir vakarinės mankštos, specializuota kineziterapija salėje ir vandenyje. Sveikatinimo programų dalyviai gali pasirinkti pagal savo poreikius. Laisvalaikiui siūlomas šiaurietiškas vaikščiojimas gryname pušyno ore, pasivažinėjimas dviračiais, šiaurietiškas vaikščiojimas gryname pušyno ore ar tiesiog pasivaikščioti miške.

Vaistažolių terapija. Vaistažolės turi gydomąjį ir atpalaiduojantį poveikį – įvairios natūralių vaistažolių vonios pagal norus ir poreikį. Poilsio ir relaksacijos kambaryje, po įvairiausių procedūrų,  gurkšnosite specialiai atrinktų KNEIPPO vaistažolių arbatą pagal Sebastiano Kneipo receptūrą.

Harmonijos terapija. Emocinis sveikatos gerinimas kartu su muzikos terapija ir aromaterapija poilsio ir relaksacijos kambaryje, padės atsipalaiduoti, nusiraminti ir įveikti stresą.


Sveika mityba. Gydomosios mineralinio vandens savybės organizmą papildo mineralais, gerina viškinimą.  Viešnagės metu, galėsite gerti mineralinį vandenį, kuris yra , vidutinės mineralizacijos, švelnaus skonio, turintis nedidelį natūralios angliarūgštės kiekį. Viešbučio restorane galite rinktis ir iš Raw food meniu, kuris ypač naudingas virškinimo sistemai.

Specialiai pagal Kneipp rekomendacijas ir atliekamas procedūrų metodikas yra įrengta speciali teritorija - KNEIPPO SODAS. Šis sodas skirtas procedūroms su šaltu vandeniu organizmo grūdinimui, imuninės sistemos stiprinimui.

Kneipo sode akmenimis grįstas takas skirtas pasivaikščiojimui basomis ant šlapių akmenų. Iš gręžinio bėgantis natūralus mineralinis vanduo skirtas šalto vandens apsipylimams.

Pamėgtas ir šalto mineralinio vandens baseinėlis pritaikytas braidyti basomis šaltame vandenyje iki blauzdų.

Atliekamos procedūros stiprina imuninę sistemą, grūdina organizmą, žvalina. Procedūros atliekamos su specialistų rekomendacijomis.

 

SPA procedūros

  • Masažai
  • Hamamas ir vandens procedūros
  • Kūno puoselėjimo procedūros
  • Veido puoselėjimo procedūros
  • Procedūros dviems
  • Procedūros vaikams
  • Kitos sveikatinimo procedūros