BEST BALTIC viešbutis Central

Lankytinos vietos Druskininkuose

 

Druskininkų vandens parkas
Druskininkų vandens parkas susideda iš pagrindinių dviejų dalių. Vandens pramogų dalyje lankytojus džiugina 6 atvirų ir uždarų nusileidimo kalnelių bokštas bei įspūdinga baseinų dalis, iš kurios galima grožėtis Nemuno upės panorama. Didelė pirčių erdvė, kurioje net dvidešimt skirtingų pirčių, laukia visų, pasiilgusių sielos ir kūno poilsio.
Kiekvieną dieną pirčių erdvėje vykdomos pirčių programos su ekologišku medumi, veido kaukėmis, Juodosios jūros druska, kvapais bei ąžuolinėmis, beržinėmis vantomis.

 

One nuotykių parkas
„ONE nuotykių parkas" – šeimos nuotykių parkas pačiame Druskininkų kurorto centre. Įvairaus amžiaus lankytojai čia atras sau tinkamų pramogų ir patirs nuotykių. Parke gali pramogauti ką tik pirmuosius žingsnius pradėję žengti mažyliai bei senjorai. Trasos taip pat skirtos skirtingo fizinio pasirengimo lankytojams.

 

SNOW ARENA
Snow Arena Druskininkuose – vienintelis visus metus veikiantis žiemos pramogų kompleksas Baltijos šalyse. 8 hektarų teritorijoje yra įrengtos trys trasos, skirtos kalnų slidinėjimo ir snieglenčių sportui. SNOW ARENA veikia be poilsio dienų. Joje laukiami ir mėgėjai, ir profesionalai.

Trasos:

  • Pagrindinė trasa (plotis – 50 m, ilgis – 460 m).
  • Pradedančiųjų trasa (plotis – 70 m, ilgis – 150 m).
  • Lauko trasa (plotis – 40 m, ilgis – 640 m). Ji pradeda veikti kai oro temperatūra nukrenta iki -5 C.

 

Vilkės golfo klubas
Piečiausioje Lietuvos dalyje yra įsikūręs 18 duobučių golfo aikštynas. Šis itin žavus gamtos kampelis pasirinktas neatsitiktinai: Pietų Lietuvos gamtinės sąlygos leidžia atskleisti golfo aikštyno grožį ir jausmus su dviguba jėga. 

 

Boulingo klubai
Tai: Europa Royale Druskininkai boulingas, laisvalaikio centras "Atlantida", laisvalaikio ir pramogų centras "Aqua", laisvalaikio klubas "Sūkurys"

 

Išvykos Nemunu
Druskininkai – Meilės sala, Druskininkai – Liškiavos vienuolynas

 

Keltuvas per Nemuną
Keleiviniu keltuvu galima persikelti iš Druskininkų centro į užmiestyje esančią „Snow areną" ir sugrįžti atgal. Lynų keltuvas naudojamas ne tik kaip transporto priemonė, bet ir kaip apžvalgos ratas, suteikiantis galimybę pakilus į 45 metrų aukštį pasigrožėti įspūdinga Druskininkų kurorto panorama.

 

Dviračių takai

  • „Žvaigždžių orbita". Maršruto ilgis: 9 km, 12 km, 24 km. Trukmė: 2- 4 val., 6 val.

Druskininkų miesto muziejus - M. K. Čiurlionio memorialinis muziejus - Mažoji galerija - V. K. Jonyno galerija - Druskonio ež. – Mergelės Akelių ež. – Nemuno pakrantės poilsiavietės – Velnio akmuo – Švendubrės kaimas – Raigardo slėnis – Druskininkų žydų bendruomenės kapinės - Senosios miesto kapinės.

  • „Žilvino takas". Maršruto ilgis: 6 km, 8 km, 12 km. Trukmė: 2-3 val., 6 val.

Druskininkų Džiaugsmo visiems liūdintiems stačiatikių cerkvė – Meilės sala – Gydyklų parkas – Grožio šaltinis – Ratnyčios ir Nemuno upių santaka (tolyn per „lenktą" tiltelį) – Ž. Lipšico vardo skulptūrų parkas – „Eglės" sanatorija ir tvenkinys – Neravų miškas - Ilgio ež. – Grūto parkas – A. Česnulio skulptūrų ir poilsio parkas - Ratnyčia – Miško muziejus „Girios aidas" - Druskininkai.

 

Dažasvydis Druskininkų apylinkėse
M.K. Čiurlionio memorialinis muziejus
Druskininkų muzikinis fonas - Grojantys fontanai

 

Grūto parkas
GRŪTO PARKAS – tai unikali ekspozicija po atviru dangumi eglių ir pušų paunksmėje. 1989 m. iš Lietuvos miestų ir miestelių į parką suvežti demontuoti sovietmečio paminklai. Toks skaičius ideologizuoto turinio skulptūrų vienoje ekspozicijoje – unikalus reiškinys pasaulyje

 

M.K.Čiurlionio kelias
„Čiurlionio kelias" - medžio skulptūrų ansamblis, sukurtas tautodailės meistrų 1975 - 1976 m., pažymint šimtąsias Mikalojaus Konstantino Čiurlionio gimimo metines. Būrys įdomiausių medžio drožėjų, kalvių, stalius, tapytoja, sukūrė dvidešimt keturis kūrinius: skulptūras, stogastulpius, kompozicijas. 

 

Liškiava
Liškiavos XVII a. architektūrinis ansamblis yra kairiajame Nemuno krante, 8 kilometrai nuo Druskininkų. Tai nuostabus baroko perlas pietų Lietuvoje, gausiai lankomas turistų iš viso pasaulio ir Lietuvos. Viso šio ansamblio dominantė ir puošmena - Švenčiausios Trejybės bažnyčia, nuostabus vėlyvojo baroko statinys.

 

Druskininkų K. Dineikos sveikatingumo parkas
Šis parkas lankytojus vilioja galimybe išbandyti atgaivintas unikaliąsias senąsias procedūras: pasivaikščiojimu dozuotais vaikščiojimo takais, maudymusi kaskadinėse maudyklėse ir pirtyje, mėgavimusi jonoterapija, pėdų masažu akupresūros baseine. Ramesnį poilsį besirenkantys asmenys galės mėgautis saule ir ramybe meditacijos ir jogos terasose, klausydami raminančio Ratnyčėlės upelio vandens čiurlenimo.... 

 

Druskonio žiedas
Nedidelis, nuostabus Druskonio ežeras vilioja žmones visais metų laikais. Asfaltuotais takeliais galima apeiti aplink ežerą: nuo Miesto muziejaus terasos su „Gimtadienio" skulptūrėle iki kitoje balto tiltuko pusėje esančios tautodailės skulptūrų ekspozicijos Druskonio legendų tematika.