BEST BALTIC viešbutis Central

Spa centras

 

Jei už lango lietus ar ryte atsikėlę norit patinginiaut BEST BALTIC viešbutis Central Jums siūlo nedidelį, bet jaukų ir šiltą SPA centrą, kuriame rasite sauną, garinę pirtį, sūkurinę vonią. Tai kartu ir poilsis ir nauda kūnui. Šiomis paslaigomis galit NEMOKAMAI pasinaudoti kiekvieną rytą nuo 8 iki 11 valandos.

 

Sauna

Tai klasikinė pakankamai sauso oro sauna, kurios oro santykinė drėgmė siekia apie 25 proc. Norint pasiekti didžiausią prakaitavimo lygį, dažniausiai kaitinamasi 2-3 kartus.
Prieš pradedant kaitintis saunoje apsilankoma duše, kad kūnas sudrėktų, vėliau prausiamasi po vesiu vandeniu arba juo apsiliejama.
Aukšta temperatūra skatina prakaito išsiskyrimą, kartu pašalinant ir kenksmingas medžiagas iš organizmo.

Nauda:

  • tai poilsis kūnui ir sielai
  • stimuliuoja organizmo imuninę sistema ir atsparumą ligoms
  • pagerina organizmo termoreguliaciją
  • stimuliuoja organizmo antistresinius veiksnius

Sauna rekomenduojama tiems, kurie turi nusiskundimų sinusitu, migrena, alergija, skausmais nugaros srityje ar artritu.

 

Garinė pirtis

Temperatūra garinėje pirtyje siekia 45-50°C, o santykinė oro drėgmė – 60%.
Sėdint ar gulint ant specialiai paruoštų suolų drėgmė maloniai veikia kūną, karštis nevargina. Tinka prastai miegantiems, segant bronchine astma, ar turintiems lėtą medžiagų apykaitą.
Ši pirtis yra ir puiki odos gražinimo priemonė.
Garinė pirtis rekomenduojama tiems, kuriems sunku ištverti karštoje saunoje

 

Sūkurinė vonia

Dažnas įsivaizduoja, kad sūkurinės vonios yra tik maloni pramoga ir nepagalvojama, kad tai yra ir sveikatos, gyvybingumo, šaltinis.
Vandens srovės ramina ir gilina kvėpavimą, stimuliuoja kraujotaką, todėl sumažėja kraujospūdis, sustiprėja širdies susitraukimai.
Šiame greitame ir įtampos reikalaujančiame amžiuje dažnos pasitaikančios ligos yra susietos su kraujospūdžio, širdies problemomis, tai sūkurinė vonia gali būti nepamainoma priemonė norint užsitikrinti ilgą ir sveiką gyvenseną.
Taip pat verta paminėti, kad šios sūkurinės vonios naudingos ir siekiantiems sulieknėti ar sutvirtinti kūną. Dėl aktyvesnio deguonies įsisavinimo, odos ląstelės atsinaujina greičiau, ji tampa elastingesnė, stangresnė.