GODA hotel&SPA

Baseinas ir pirtys

 

 

Viešbutyje GODA įrengtame SPA ant stogo patirsite ramybės ir taikos su savimi būseną: atpalaiduojanti foninė muzika, sauna ir garinė pirtis, hidromasažinė vonia po atviru dangumi (6 vietų), terasa, gultai bei šachmatai Jums užtikrins nepriekaištingą poilsį.

Tai malonumas Jūsų kūnui ir sielai, sukurkite gerą nuotaiką sau, pasimėgaukite skirtingais aromatais: eukalipto, levandų, citrinų, kadagių ir kitų skonių.GALIA-small-216

Apsilankius pirtyje apsivalo ir kūnas, ir siela, po kurios gyvenimas įgauna naujos energijos, o pats žmogus pasijunta atsinaujinęs, atjaunėjęs. 

Dekoruotas rusvų atspalvių plytelių mozaika interjeras suteikia elegantiškos ramybės įspūdį. Natūralia mediena apipavidalintos pirtys bei terasa leis Jums puikiai atsipalaiduoti bei suteiks naujos energijos.

Pasinaudokite laiku sau, pasineriant į visišką poilsį. Atsipalaiduokite būdami vieni arba apsupti draugų ar šeimos narių, praleiskite laiką be streso ar tiesiog mėgaukitės gerai jausdamiesi.

„Sundance“ SPA  hidromasažinis baseinas yra daugiafunkcinis: suteikia šilumos, masažuoja, padeda jums geriau jaustis.

Darbo laikas:

Pirtys ir hidromasažinė vonia: 11.00–23.00 val.

Viešbučio GODA svečius kviečiame apsilankyti SPA pirtyse bei hidromasažinėje vonioje po atviru dangumi kiekvieną rytą nemokamai 8.00–11.00 val.