IDW ESPERANZA resort&spa

Apie

 

Išskirtinių viešbučių tinklui „Small Luxury Hotels of the World“ priklausantis elegantiškas boutique viešbutis „IDW Esperanza Resort“ su pritrenkiančio grožio gamta susilieja Trakų rajone, Aukštadvario regioniniame parke.

 

Penkiomis žvaigždutėmis plius įvertintas, tarptautinio kelionių portalo „TripAdvisor“ keliautojų vienu iš geriausių viešbučių Lietuvoje pripažintas, jis svetingai atveria duris ir ypatingų atostogų ieškantiems, ir prabangios ramybės išsiilgusiems, ir svarbiems darbo susitikimams nusiteikusiems svečiams.

 

Kvepiančios miško tylos apglėbta, tyvuliuojančių Ungurio ežero vandenų išglostyta, išmanių meistrų rankomis iš Kanados kedro rąstų pastatyta, elegantiškai išpuošta rezidencija – gamtoje paslėpta brangenybė, kurią su meile ir rūpesčiu saugo čia dirbantys žmonės. Viešbučiui suteiktas „Guest Service Gold“ statusas neleidžia abejoti jų atsidavimu.

 

Trys rezidencijos restoranai svečiams siūlo gurmaniškus patiekalus, kuriuos gamina pasaulyje pripažintas virtuvės šefas Mickey Bhoite, o produktai į restoranų virtuves atkeliauja iš ekologinių ūkių ir ekologinio daržo, įkurdinto šalia Ungurio ežero.   

 

Visą parą saugos tarnybų prižiūrima rezidencijos teritorija yra vieta, kur niekieno ramybė nebus trikdoma. Įsimylėti šią vietą nepaprastai lengva!