IDW ESPERANZA resort&spa

Pramogos viešbutyje

 

Atrodo, kad pavasarį čia sulekia visi Aukštadvario regioninio parko paukščiai. Mieste tokių giesmių seniai juk niekas negirdėjo.

 

Vasara prie Ungurio ežero atkeliauja it gražuolė, pasipuošusi vandens lelijomis ir kviečia, kviečia artyn, prie vandens – maudytis, žvejoti, plaukioti valtimis, gerti kavą ant liepto, skanauti gurmaniškų virtuvės šefo patiekalų, bėgioti miško takeliais, rinkti žemuoges, o naktimis ilgesingai žiūrėti į žvaigždėtą dangų.

 

Ruduo pražysta spalvomis, nurausta bruknėmis, išsibarsto moliūgais ekologiniame darže.

 

Žiema gi, pasėja ežero sidabrą, nupūškuoja baltomis pusnimis ir stingdančia šalčio gaiva. Čia visada gražu. Ir visada yra ką veikti, - IDW Esperanza Resort pasirūpino, kad kiekvienas jūsų noras taptų uždegančia, įkvepiančia pramoga, judesiu, džiaugsmu ir sielos atgaiva.

 

Judesio gerbėjams siūlome sporto salę ir profesionalius treniruoklius. Jūsų laukia skaidriausias baseino vanduo, azartą žadina boulingo takeliai, teniso stalas, biliardas. Tykų vakarą su šeima galėsite pasėdėti prie šachmatų partijos, sužaisti šaškėmis ar pastatyti „Monopolio“ miestą. Patiems mažiausiems įrengėme žaidimų kampą.

 

Aktyvius, be sporto nenustygstančius svečius kviečiame į teniso kortus, krepšinio, futbolo ir rankinio aikšteles.

 

Vasarai paruošėme paplūdimio tinklinio aikštelę, po ranka visada turime badmintono raketes, o dviračiai stovi aikštelėje.Ramius pasivaikščiojimus miške mėgstantys IDW Esperanza Resort ras gražiausius takus, žvejai - valtis ir žvejybos įrankius. Žiemą veiklos rasite ir viduje, ir lauke: sniego motociklai, slidės, pačiūžos, žūklė ant ledo.